• خوش آمدید

  (تمدید شد) جشنواره پاییزی آشنای اول

  همزمان با شروع فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید، جشنواره اینترنت پر سرعت آشنای اول با شرایط و مزایای استثنایی آغاز شد.

  اخبار

  افتتاح مرکز فروش مستفیم ADSL مخابرات

  مرکز فروش مستقیم ADSL مخابرات در نبریز واقع درچهار راه آبرسان ، جنب مرکز تلفن شهید رجائی افتتاح گردید.

  چهارشنبه 22 مرداد 1393

  جشنواره تابستانی ADSL مخابرات

  جشنواره تابستانی ADSL مخابرات با مودم بیسیم رایگان – سرعت دو برابر و حجم بیشتر . برای خرید با سامانه تلفنی 2020 تماس و یا با نمایندگی های فروش مراجعه فرمایید.

  چهارشنبه 22 مرداد 1393

  افتتاح فروشگاه زنجیره ای همراه اول شعبه تبریز

  حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است

  چهارشنبه 19 شهريور 1393

 • خدمات

  اینترنت

  اینترانت

  VPN

  MPLS

  سرویس ها

  خدمات ارتباط پر سرعت با اینترنت جهانی

  اينترنت نام شبکه اي است که در آن ميليونها کامپيوتر از سراسر جهان به هم متصل شده اند. اين کامپيوترها يا براي شرکت هاي بزرگ مي باشند که تنها برنامه نويسان قادربه ارتباط با آنها هستند يا اينکه از جمله کامپيوترهايي هستند که در خانه مورد استفاده قرار مي گيرند.

  از اينترنت براي ارتباط و تبادل اطلاعات در فرم هاي مختلف استفاده مي شود.با استفاده از Email مي توانيد نامه ها و انواع مختلف فايل ها را به کاربر ديگري بفرستيد. در Froum ها افراد مختلف در مورد موضوع يا موضوعات خاصي بحث مي کنند.با استفاده از Chat ميتوان همانند تلفن نوشتاري با افراد ديگر ارتباط بر قرار کرد .

  علاوه بر اين در اين شبکه ميتوانيد به خريد کتاب يا پيدا کردن کار نيز مبادرت ورزيد . در طي سفر خود در دنياي وب ممکن است با چيزهايي مفيد يا غير مفيد برخورد کنيد.

  خدمات ارتباط پر سرعت با شبکه ملی اطلاعات (اینترانت)

  اینترانت شبکه‌ای رایانه‌ای شبیه اینترنت است که مبتنی بر شبکه‌ای محلی و محدود بوده برای تبادل داده‌ها در آن شبکه خاص استفاده می‌شود. تمام خدمات قابل دسترس در اینترنت، مانند پست الکترونیکی، دسترسی به نرم افزارهای داخلی، انتقال فایل، تله کنفرانس و ... در این شبکه اختصاصی به کاربران عرضه می‌شود. هدف اصلی از ارائه این سرویس ایجاد زیرساختی اختصاصی و مستقل از اینترنت جهت تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاری است.

  خدمات ارتباط شبکه های اختصاصی VPN/MPLS

  شبکه خصوصی مجازی یا Virtual Private Network که به اختصار VPN نامیده می شود، امکانی است برای انتقال ترافیک خصوصی بر روی شبکه عمومی. معمولا از VPN برای اتصال دو شبکه خصوصی از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت استفاده می شود.منظور از یک شبکه خصوصی شبکه ای است که بطور آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست.

  VPN به این دلیل مجازی نامیده می شود که از نظر دو شبکه خصوصی ، ارتباط از طریق یک ارتباط و شبکه خصوصی بین آنها برقرار است اما در واقع شبکه عمومی این کار را انجام می دهد. پیاده سازی VPN معمولا اتصال دو یا چند شبکه خصوصی از طریق یک تونل رمزشده انجام می شود. در واقع به این وسیله اطلاعات در حال تبادل بر روی شبکه عمومی از دید سایر کاربران محفوظ می ماند. VPN را می توان بسته به شیوه پیاده سازی و اهداف پیاده سازی آن به انواع مختلفی تقسیم کرد.

  MPLS یک بستر ارتباطی خصوصی است که توسط مخابرات یا شرکت های خصوصی بروی شبکه ملی داده های ایران برقرار می گردد. هر نقطه یا توسط زوج سیم تلفن ، فیبر یا روش های دیگر به شبکه MPLS خصوصی شما متصل می گردد. سیستم های متصل به این شبکه به اینترانت دسترسی نداشته و از خارج از این شبکه امکان دسترسی به داخل وجود ندارد. MPLS یکی از پروتکل های حمل داده در شبکه با عملکرد و مقیاس پذیری بسیار بالا است.در این مکانیزم با دسترسی مستقیم به داده ها در یک گره و استفاده از یک برچسب کوتاه و اجتناب از جستجو در Routing Table بسیار پیچیده بسته را برای مقصد مشخص شده ارسال می کند.

 • خدمات آنلاین

  فروش آنلاین

  در این روش ، مشترک در خواست کننده خرید اینترنت ، از طریق سایت اینترنتی شرکت مخابرات ، اقدام به وارد کردن مشخصات ، پرداخت هزینه ، ارسال مدارک شناسائی و ... می کند و پس از امکان سنجی و بررسی موارد از سوی شرکت مخابرات ، سرویس اینترنت برای مشترک راه اندازی می گردد . این عملیات می تواند از طریق برقراری تماس تلفنی با سامانه 2020 نیز صورت بپذیرد .

  تمدید آنلاین

  تمدید دوره سرویس ، توسط خود مشترک از طریق وب سایت انجام می گیرد .

  خرید حجم اضافی

  در سرویسهای با محدودیت حجمی ، مشترک امکان خرید حجم اضافی را از طریق وب سایت و پس از وارد شدن به حساب کاربری خود دارد . این عملیات می تواند قبل و یا بعد از پایان حجم فعلی سرویس انجام بگیرد .

  نمایش اطلاعات سرویس بصورت آنلاین

  مشترک می تواند با ورود به حساب کاربری خود ، اطلاعات مربوط به اشتراک و همچنین سرویس جاری را ، اعم از زمان شروع و پایان سرویس ، حجم باقیمانده ( در سرویسهای با محدودیت حجمی ) ، میزان استفاده ، حجم مصرفی و ... ، مشاهده نماید .

  تغییر رمز ADSL

  مشترک می تواند پس از ورود به حساب کاربری خود ، رمز اشتراک ADSL خود را تغییر دهد . بدیهی است که رمز جدید باید در تنظیمات مودم نیز ثبت شود .

 • مشتریان

  “ حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است...

  جسیکا پیرسون، آمریکا

  “ در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است...

  آلن اسمیت، کانادا

  استاندارد ما

  لورم ایپسوم متنی است ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

  بلکه شناخت این ابزار گاه اساسا بدون هدف بود و سئوالهای زیادی در گذشته بوجود می آید، تنها لازمه آن بود.

 • اطلاعات تماس

  ایران - آذربایجان شرقی
  تبریز – راهنمایی – ورودی شهرک زعفرانیه
  2020 تلفن تماس 24 ساعته:
  ایمیل: info@eatc.ir

 • اساسا بدون هدف

  هدف از این نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد.

  لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از این نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد.

  حال و آینده را شامل گردد.

  بلکه شناخت این ابزار گاه اساسا بدون هدف بود و سئوالهای زیادی در گذشته بوجود می آید، تنها لازمه آن بود.